جستجو

سایت تولید محصولات پُخت و پز، تولیدکنندۀ انواع اجاق گاز و محصولات توکار، در مساحتی حدود 20 هزار مترمربع از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرد و در اشتراک دانش با مجموعه‌های بین‌المللی در سال‌های گذشته به توانی کامل در طراحی و تولید رسید. هم‌اکنون این سایت تولیدی، با تولید محصولات متنوع توکار، مبلۀ فردار و تأسیساتی، یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید لوازم خانگی ایران محسوب می‌شود. این مجموعه، با اتکا به دانش فنی بین‌المللی و بهره‌گیری از تجهیزات و فناوری‌های روز دنیا، توان تولید روزانه 1200 دستگاه انواع اجاق گاز را دارد که، با گسترش خطوط تولید، این میزان ظرفیت در حال افزایش است

خاطره های خوشمزه

در این سایت که مجهز به تجهیزات و فناوری‌های اختصاصیِ تولید است، انواع پرس‌های ضربه‌ای و هیدرولیک، دستگاه‌های C.N.C خم و بُرش، فناوری جوش پلاسما برای صفحات رویۀ اجاق گاز، وجود دارد و در بخش‌های پوششی و رنگ و لعاب، از روش‌های الکترواستاتیک و لعاب مایع مقاوم در برابر شوک‌های حرارتی استفاده می‌شود. در دانش تولید محصولات نیز، که بر پایۀ فرمولاسیونی انحصاری صورت می‌گیرد، از مواد اولیه‌ای استفاده می‌شود که به علت تولید دانش‌محور، بر اساس توان ملی ایران، با مواد اولیۀ مصرفی در کلاس جهانی کاملاً قابل رقابت است.

زیبا در ظاهر، قابل اطمینان در عملکرد

با سرمایه‌گذاری ما در بخش شبکۀ دانش، این مجموعه توانسته است لعاب‌های هوشمند با قابلیت تمیزشوندگی خودکار را با ذرات نانومَتریال و به صورت بومی تولید کند و استفاده از پوشش‌های آنتی‌باکتریال را در محصولات خود به‌کار گیرد. دانش و فناوری این فرمولاسیون مطابق با استانداردهای اروپایی در حال حاضر تنها در اختیار این مجموعه قرار دارد. نانو پوشش‌های هوشمند، از جمله مهم‌ترین دستاوردهای این مجموعه در بهره‌گیری از فناوری نانو در عرصۀ ساخت و تولید پوشش‌ها به‌شمار می‌رود که علاوه بر کارکردهای گوناگون و چند منظوره، انتظارات مصرف‌کننده را برای صرفه‌جویی در هزینه و انرژی برآورده می‌سازد.

عملکرد عالی در انتقال دما

این مجموعه دارای گواهی‌نامۀ سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)، گواهی‌نامه‌های کیفی ISO9001، ISO14001، BS OHSAS 18001، گواهی‌نامۀ CE Marking برای صادرات اجاق‌گاز به اروپا در سال 2011 و گواهی‌نامۀ B.V برای صادرات اجاق‌گاز به کشورهای خاورمیانه است.

Unique Design

Afer Sales Services

Research & Development

تحقیق و توسعه

بیشتر بخوانید...>

Labrator

آزمایشگاه

بیشتر بخوانید...>

After Sales Services

خدمات پس از فروش

بیشتر بخوانید...>