جستجو
Delicious
memory
Modern Framless Design

سایت تولید محصوالت پُخت و پز، تولیدکنندۀ انواع اجاق گاز و محصوالت توکار، در مساحتی حدود 20 هزار مترمربع از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرد و در اشتراک دانش با مجموعه های بین المللی در سالهای گذشته به توانی کامل در طراحی و تولید رسید. هم اکنون این سایت تولیدی، با تولید محصولات متنوع توکار، مبلۀ فردار و تأسیساتی، یکی از بزرگترین کارخانه های تولید لوازم خانگی ایران محسوب می شود. این مجموعه، با اتکا به دانش فنی بین المللی و بهره گیری از تجهیزات و فناوریهای روز دنیا، توان تولید روزانه 1200 دستگاه انواع اجاق گاز را دارد که، با گسترش خطوط تولید، این میزان ظرفیت در حال افزایش است.

خاطره های خـوشمزه

Engineered heat

حرارت مهندسی شده

در این سایت که مجهز به تجهیزات و فناوری ِ های اختصاصی تولید است، انواع پرسهای ضربهای و هیدرولیک، دستگاههای C.N.C خم و ُبرش، فناوری جوش پلاسما برای صفحات رویۀ اجاق گاز، وجود دارد و در بخش های پوششی و رنگ و لعاب، از روشهای الکترواستاتیک و لعاب مایع مقاوم در برابر شوک های حرارتی استفاده می شود. در دانش تولید محصوالت نیز، که بر پایۀ فرمولاسیونی انحصاری صورت میگیرد، از مواد اولیه ای استفاده می شود که به علت تولید دانش محور، بر اساس توان ً ملی ایران، با مواد اولیۀ مصرفی در کلاس جهانی کامال قابل رقابت است.

OUT OF BORDER

دستیارهای حرفه ای آشپزخانه شما

این مجموعه توانسته است، با استفاده از جدیدترین دستگاهها و فناوریهای روز دنیا و فعالیتهای نوآورانه، تولیدات خود را به حدود 4هزار دستگاه محصول در روز )2500 یخچال فریزر و 1500 فریزر ساید( برساند.این سایت نیز مطابق سیاستهای سخت ِ گیرانه کنترل کیفیت هلدینگ لوازم خانگی، دارای سکوهای تست عملکرد تولیدات است که در پایان خطوط تولید و قبل از بستهبندی، برای حصول اطمینان از کیفیت، بر روی محصوالت تولیدی انجام میگیرد.

زیبا در ظاهر، قابل اطمینان در عملکرد

با سرمایه گذاری ما در بخش شبکۀ دانش، این مجموعه توانسته است لعاب های هوشمند با قابلیت تمیزشوندگی خودکار را با ذرات نانومتریال و به صورت بومی تولید کند و استفاده از پوشش های آنتی باکتریال را در محصولات خود به کار گیرد. دانش و فناوری این فرمولاسیون مطابق با استانداردهای اروپایی در حال حاضر تنها در اختیار این مجموعه قرار دارد.

Afer Sales Services

Research & Development

تحقیق و توسعه

بیشتر بخوانید...>

Labrator

آزمایشگاه

بیشتر بخوانید...>

After Sales Services

خدمات پس از فروش

بیشتر بخوانید...>