هلدینگ ساختمان و گردشگری


هلدینگ ساختمان و گردشگری با عنوان شرکت بین المللی توسعه و سرمایه گذاری ساختمان انتخاب در قالب ۳ شرکت مشغول فعالیت می باشد.

شرکت آلاسپهر انتخاب ایجاد هتل های زنجیره ای با هویت گردشگری اسلامی، توسعه دهکده های گردشگری، احداث رستوران های زنجیره ای و گردشگری سلامت را در دستورکار خود دارد.

شرکت مهندسین مشاور نگاره اندیشان مبنا در زمینه برنامه ریزی و توسعه شهری و امور شهرسازی، معماری، احیاء بافت های فرسوده ، میراث فرهنگی و تاریخی، حرائم، طرح ها ویژه جامع و تفصیلی شهری، و همکاری با پژوهشکده های مرتبط و شرکت های دانش بنیان فعالیت می نماید.

شرکت مان سازان آوگون در زمینه اجرای ساختمان و اجرایی نمودن انواع  طرح های معماری و شهر سازی و همچنین در زمینه توسعه گردشگری ایران فعالیت می کند.

مشاهده وب سایت هلدینگ ساختمان و گردشگری


شرکت های زیر مجموعه :

آلاسپهر انتخاب :

شرکت آلا سپهر انتخاب با هدف سرمایه گذاری در صنعت گردشگری و کمک به ایجاد زیرساخت های این صنعت در بخش اقامتی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز نمود.مهمترین ماموریت شرکت احداث و بهره برداری از تاسیسات و خدمات گردشگری در داخل و خارج از کشور با تاکید بر ایجاد ارزش افزوده در ابعاد اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی و زیست محیطی است.جمعیـت هدف مسلمانان بویژه شیـعیان جهان بوده و شرکت در فاز اول قصد توسعه و ارایه خدمات گردشگری زیارت را در کشور های ایران ، عراق و عربستان دارد و در گام بعدی خدمات گردشگری ، تفریحی برای مسلمانان جهان را دنبال می کند.


مان سازان آوگون :

شرکت مان سازان آوگون با هدف انجام کلیه خدمات طراحی نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی و راه و شهر سازی و پیمانکاری از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز نموده است.از جمله پروژه های این شرکت می توان به مدیریت پیمان مرمت چندین خانه تاریخی همچون خانه شیخ بهایی مربوط به دوره قاجاریه و ساخت پروژه های متعدد ساختمانی مانند هتل سه ستاره مشهد با مساحتی بالغ بر ۷۰۰۰ متر مربع زیر بنا و ۵۵۰۰ متر مکعب خاکبرداری و همچنین ساختمان خدمات پس از فروش گروه صنعتی انتخاب ( کال سنتر ) با زیر بنایی بالغ بر ۱۶۵۰ متر مربع اشاره کرد که در اواخر سال ۱۳۹۳ شروع شده و در حال اجرا می باشد


مهندسین مشاور نگاره اندیشان مبنا :

شرکت مهندسین مشاور نگاره اندیشان مبنا (نامسکو) با بهره گیری از دانش، تجربه و توانایی های مدیران و متخصصین خود و توجه به بهبود مستمر فعالیت ها در زمینه های: « برنامه ریزی و توسعه شهری و امور شهرسازی، معماری، بافت های فرسوده و میراث فرهنگی و تاریخی، حرائم، طرح های ویژه، جامع و تفصیلی شهری، تحقیق و توسعه، واحد های پالایشگاه نفت و گاز و صنایع پتروشیمی و صنایع فلزات اساسی، بازرسی فنی، پژوهشکده های مرتبط و شرکت های دانش بنیان همواره تلاش می نماید تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت در رعایت اصل مسئولیت پذیری در اختیار مشتریان و کارفرمایان خود قرار دهد.

تعهد پرسنل به اصول حرفه ای و اخلاقی در کنار تخصص ایشان و ارتباط مستمر با محافل علمی و دانشگاهی داخلی و خارجی، شرکت را در اعتلای اهداف سازمانی یاری خواهد داد تا رقبا، مشتریان و کارفرمایان، در ارتباطات فی ما بین، ما را به عنوان شریکی امین و قابل اطمینان محسوب نمایند.

این شرکت رعایت اصل مشتری مداری را همواره سرلوحه فعالیت هایش قرار داده و آن را لازمه حضور موثر و رو به رشد خود در همه ی عرصه های پیش رو می داند.