هلدینگ صنایع تولید لوازم خانگی


هلدینگ تولیدی، صنعتی لوازم خانگی گروه با در اختیار داشتن کاملترین و فراگیرترین محصولات در سبد مصرفی خانوار به عنوان مطرح ترین و بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی ملی در ایران شناخته شده و با چند برابر فاصله نسبت به رقبای خود پیشتاز است. مجموعه تولیدات گروه صنعتی انتخاب با برندهای اسنوا، دوو الکترونیک، تکنوگاز، حایر و بست از مطرح ترین محصولات لوازم خانگی بازار ایران بوده؛ که کسب بالاترین میزان رضایت مندی مشتریان با ارائه مطلوبترین کیفیت ممکن را از اهداف خود قرار داده است.

هلدینگ صنعتی لوازم خانگی انتخاب با اشتغال زایی ۵۰۰۰ نفر به طور مستقیم و ۵۰۰۰۰ نفر به طور غیر مستقیم، ۱۰ کارخانه تولیدی با مساحت بیش از یک میلیون متر مربع و پیشرفه ترین ماشین آلات در خطوط تولیدی خود یکی از قطب های صنعتی ایران اسلامی به شمار رفته و با بومی سازی دانش و فناوری تولید لوازم خانگی، احداث مجتمع های بزرگ تحقیقاتی در جنوب شرق آسیا و همچنین اروپای غربی نام خود را در ردیف بزرگترین و پیشرفته ترین تولید کنندگان لوازم خانگی، مطرح کرده است.

گروه صنعتی انتخاب با هدف عمق بخشیدن به تولیدات داخلی با حمایت از کارگاه های کوچک و بزرگ در جهت توسعه صنعتی اقدامات موثری نموده، به گونه ای که در حال حاضر بیش از ۳۰۰ کارگاه مشغول ساخت قطعات مورد نیاز این گروه می باشد. این کارگاه ها فرصت اشتغال بسیاری برای جوانان کشور فراهم نموده است.

مشاهده وب سایت هلدینگ صنایع تولید لوازم خانگی


شرکت های زیر مجموعه :

حایر تهران :

شركت حایر تهران تولید کننده انواع قطعات فلزی، رنگ آمیزی قطعات فلزی، درام و بدنه لباسشویی و سیکل تبرید یخچال، در فضايي به مساحت ۱۷۰۰۰ مترمربع فعالیت دارد. تعداد۲۲ دستگاه پرس ضربه اي با تكنولوژي روز دنيا ( ساخت تايوان ) و تنوع ظرفيت از ۱۱۰ تا ۵۰۰ تن و يك دستگاه پرس هيدروليك ۱۰۰۰ تن ( ساخت تايوان مدل ۲۰۱۱ ) در خطوط پرسكاري حايرتهران ، هم اكنون ظرفيتی بالغ بر توليد ۳۴۰۰ ست ( مجموعه ) قطعه فلزي معادل ماهيانه حدود ۵ ميليون ضرب را ایجاد نموده است. خط تولید سیکل تبرید یخچال قطعات مورد نیاز کارخانه تولید یخچال گروه را تامین می نماید. و جهت تكميل قطعاتی كه نياز به پوشش رنگ دارد ، خط رنگ الكترو استاتيك با ظرفيت روزانه ۳۰۰۰ ست قطعه در اين شركت مشغول به کار است. ساخت قالبهاي فلزي مورد نياز با استفاده از امكانات و دانش فني بومي، وابستگي به ساخت در خارج از ايران را به حداقل رسانیده است و هم اکنون ظرفيت ساخت ۲۰۰ دست قالب را در سال دارد. این شرکت علاوه بر دارا بودن استانداردهاي داخلي و پياده سازي سيستم مديريت يكپارچه IMS شامل استانداردهاي جهاني ISO 9001 . ISO 14001 و OHSAS 18001 از شركت IMQ ايتاليا در سال ۱۳۸۹ نيز موفق به اخذ گواهينامه رعايت حقوق مصرف كنندگان ، عالی ترین نشان مشتری مداری در ایران گردیده ، كه گواهي بر توليد كيفي همراه با در نظر گرفتن مسائل زيست محيطي و انساني آن مي باشد . اخذ مجوز (ISO TS (16949 نيز از دیگر افتخارات شرکت حایر تهران است.


حایر پلاست :

شركت حايرپلاست تولید کننده انواع محصولات پلاستیکی، در زميني به مساحت حدود ۳۹۰۰۰ مترمربع با هدف تمركز بر تامين تخصصي ترين نيازهاي مشتريان صنعت پلاستيك تاسيس گرديد. اجرای پروژه های مختلف و متنوع مهندسی همچون سیستم تزریق گاز در قطعات ضخیم پلیمری ، سیستم مواد رسانی مرکزی ، تولید کامپاند، مستر بچ و پلیمر های مهندسی ، خط تولید تمام اتوماتیک ورق های پلیمری و… در راستای افزایش ظرفیتهای کمی و کیفی شرکت باعث گردیده است حایر پلاست پاسخ گوی تمامی نیاز های صنعت پلاستیک در ایران باشد. سيستم جامع مديريت كيفيت ، استانداردهاي فرايندي،۵S و …..باعث فراگيري و جريان كيفي مناسب در تمام بخش ها و نيروهاي اين شركت گرديده است، درواقع شعار توليد كيفيت بر كنترل كيفيت غالب بوده و اين موضوع باعث گرديده كه از ورودي جريان مواد تا خروجي جريان قطعه ،نگاه كيفي بر تمامي عمليات و فرايندهاي سازمان حاكم و ناظر باشد. اين شركت با اخذ گواهينامه هاي كيفي ISO9001 ,ISO14001 ,ISO18001.TS، آراستگي ۵S، هم اكنون در زمره چابکترین وتوانمندترین شرکتهای تولیدی در صنعت پلاستیک کشور ایران قرار گرفته و نرخ مصرف قابل توجه و چشمگير۵۰ تن مواد پليمري در روز، به منظور توليد انواع قطعات پليمري محصولات مختلف ، پيچيده و با تنوع ابعادي گسترده را به خود اختصاص داده است.

مشاهده وب سایت حایر پلاست


حایر آسا :

شرکت حایر آسا تولیدکننده انواع یخچال، فریزر، یخچال فریزرخانگی و ساید بای ساید که از تکنولوژی بسیار بالا و منحصر به چند کشور پیشرفته جهان برخوردار است؛ در فضایی به مساحت ۱۳۵۸۰۰ متر مربع فعالیت دارد. این شرکت توانسته است، با استقرار خط تمام اتوماتیک تولید درب انواع یخچال ساید بای ساید، برای اولین بار فرآیند تولید این نوع از یخچال را در ایران کامل و بومی سازی نماید. همچنین شرکت حایر آسا مجهز به خطوط ترموفرمینگ، رولفرمینگ ورق، پرس تمام اتوماتیک درب، دستگاه های تزریق فوم تمام اتوماتیک و خط اتوماتیک مونتاژ می باشد. تست عملکرد یخچال های تولید شده فرآیندی بسیار مهم است که در پایان خطوط تولید و قبل از بسته بندی در شرکت حایر آسا با استفاده از برترین تکنولوژی کشور های آلمان ، ایتالیا و آمریکا بر روی تمامی محصولات اعمال می شود. از افتخارات حایر آسا کسب گواهی نامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS و همچنین کسب گواهی نامه تعهد به تعالی EFQM و رعایت حقوق مصرف کنندگان، عالی ترین نشان مشتری مداری در ایران می باشد


اسنوا :

شرکت اسنوا تولیدکننده انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی درزمینی بالغ بر ۴۰ هزار متر مربع احداث گردیده است. این شرکت مجهز به جدیدترین تکنولوژی تولید و دارای انواع پرس های ضربه ای و هیدرولیک دستگاه های رباتیک الكترومغناطيس رنگ و لعاب، دستگاه های C.N.C خم و برش، تکنولوژی جوش پلاسما برای صفحات رويه اجاق گاز و دیگر تجهیزات مصرفي در حين مونتاژ محصول مطابق با استانداردهای روز دنیا است. کارخانه اسنوا، هم‌اکنون ۶۵ مدل متنوع به عنوان زیر مجموعه اجاق گازهای ایستاده، ۸۰ نوع محصول متنوع از نوع محصولات توکارشامل هاب، هود، مایکروفر، سینک و آون‌ و کولر آبی را به بازار عرضه می‌کند. اسنوا با ظرفیت تولید روزانه ۱۵۰۰ اجاق گاز ایستاده و ۱۵۰۰ دستگاه از محصولات توكار مفتخر به دریافت گواهی نامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) ، گواهینامه CE Marking به منظور صادرات اجاق گاز به اروپا و گواهینامه B.V به منظور صادرات اجاق گاز به کشورهای منطقه می باشد.


سپید مطهر :

شركت سپید مطهر انتخاب با دارا بودن سبد کاملی از محصولات شوینده شامل لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک(دوقلو) و ظرفشویی در فضایی بالغ بر ۱۶۰۰۰ متر مربع فعالیت دارد. اين شركت با بهرگيري از جديد ترين تجهيزات و تكنولوژي روز دنيا و دانش فنی بومی توان توليد روزانه ۳۰۰۰ دستگاه در دو گروه لباسشویی (تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک) و ظرفشویی را دارد واین ظرفیت نیز تا ۵۰۰۰ دستگاه قابل افزایش است. تمامی دستگاه های تولید شده قبل از بسته بندی تحت آزمایش عملکرد قرار می گیرند. کسب جایزه رعایت حقوق مصرف کنندگان ، عالی ترین نشان مشتری مداری در ایران و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS شامل ۹۰۰۱:۲۰۰۸ ISO و ۱۴۰۰۱:۲۰۰۴ ISO و ۱۸۰۰۱:۲۰۰۷ OHSAS و دریافت گواهینامه صادرات محصول از شرکت BUREAV VERITAS جهت صادرات به کشور های منطقه گوشه ای از افتخارات سپید مطهر انتخاب است.


مطهر ضمیر :

شركت مطهر ضمير تولید کننده انواع محصولات صوتی و تصویری، در زمینی به وسعت ۸۰۰۰ متر مربع فعاليت توليدي خود را با تلويزيونهاي رنگي CRT در سايزهاي ۱۴ , ۲۱, ۲۹ اینچ شروع نمود و تاكنون موفق به توليد انواع تلويزيونهاي رنگي مختلف شده است . در کنار تولیدات TV محصولات Non TV نیز در سبد کالای این شرکت موجود است. مطهر ضمیر با در اختیار داشتن دو خط تولید تلویزیون و خط تمام اتوماتیک مونتاژ برد های الکترونیکی مفتخر به دریافت گواهينامه IMS از طرف شركت IMQ و همچنين پروانه كاربرد علامت اجباري از سازمان ملي استاندارد شده است .


کالابران :

شرکت کالابران انتخاب در زمینه انبارداری و حمل و نقل محصولات، با در اختیار داشتن ۶۰/۰۰۰ متر انبار سرپوشیده در ۱۲ نقطه کلیدی کشور، وظیفه دریافت ، چیدمان ، انبارش و ارسال (تحویل به مشتری) محصولات گروه انتخاب را به عهده دارد. با توجه به موقعیت استراتژیک، این شرکت با قسمت های عمده ی گروه نظیر کارخانجات تولیدی، فرآیند فروش، خدمات پس از فروش، هلدینگ های بازرگانی و نفت، گاز و پتروشیمی گروه ارتباط مستقیم دارد. و از این مجرا نقش حیاتی در زنجیره تامین، فروش و توزیع محصولات را بر عهده دارد. کالابران به صورت متوسط ۴/۲ میلیون قطعه محصول در سال از کارخانجات تحویل، انبار و به همین تعداد برای مشتریان ارسال می نماید. این شرکت اقدام به پیاده سازی و استقرار سیستم نظام مدیریت کیفیت و مفتخر به دریافت گواهینامه ISO :9000:2008 از شرکت IMQ ایتالیا ، استاندارد ایمنیISO 1800 و نظام آراستگی ۵S گردیده است.


حایر فام :

شركت حایر فام فعالیت خود را با تولید فومهای بسته بندی محصولات تولیدی کارخانجات گروه انتخاب آغاز نموده و با افزایش فضا ها و امکانات تولیدی خود توانسته پاسخگوی درخواست ها و سفارشات متعددی از دیگر شرکت ها نیز باشد. شرکت حایر فام با استفاده از فناوری روز دنیا و راه اندازی خطوط تمام اتوماتیک با ظرفیت سالانه ۸۰۰۰ تن اقدام به تولید انواع محصولات فوم پلی استایرین ازجمله فوم های بسته بندی ، بلوک های سقفی ، ورق های عایق صوتی و حرارتی ، انواع ICF ، عایق های گرمایش از کف و حایپالت های بهداشتی با تحمل وزن بالا نموده است. این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته تجهیزات خود توانایی تولید قطعات با دانسیته تا ۴۰ گرم بر لیتر را دارا می باشد.


مركز تحقيقات اکرودیته و آزمايشگاه :

مركز تحقيقات اکرودیته و آزمايشگاه انتخاب، در چارچوب يك مركز پژوهشي و آزمايشگاهي در حد استاندارد هاي جهاني در زمينه لوازم خانگي تاسيس شده و به عنوان بزرگترين آزمايشگاه صنعت لوازم خانگي بخش خصوصي در ايران نقش مهمي را در انجام تست ها و آزمايش هاي مربوط به عملكرد قطعات و محصول نهايي و همچنین انجام تست هاي قابليت اطمينان (Functional & Reliability Test) دارد؛ و در همكاري مستقیم با اداره استاندارد کلیه تست های لازم را در ۴ بخش گاز سوز،شوینده، برودتی و لوازم خانگی کوچک برای محصولات تولیدی گروه و نیز دیگر برندها و تولید کنندگان لوازم خانگي انجام می دهد. این مرکز با روز آمد نمودن كليه روش هاو استانداردهاي ملي ايران و سازمان هاي جهاني, ISO, IEC,DIN موفق به اخذ گواهينامه ISO17025 گردیده است.


انتخاب سرویس حامی :

شرکت انتخاب سرویس حامی، مبناي كار را بر رضايت مشتري و سرعت در ارائه خدمات با كيفيت برتــر نهاده است. و بر همین اساس با هدف گستردگی شبکه از مرز های ایران فراتر رفته و موفق به صادرات خدمات به کشور های همسایه گردیده است. تعداد بیش از ۱۳۰۰ مـدل انواع لوازم خـانگي تولید شده در هلدینگ لوازم خانگی انتخاب، اهميـت خدمات رساني به موقع و اصولي، با توجه به رعايت الـزامات فنـي و پيچيدگيهـاي خاص هر قطعـه را بيشتـر نمايان مي‌گـرداند. این شرکت با در اختیار داشتن چندین انبار قطعات در سطح ایران، و مرکز ارتباط با مشتریان (Call Center) بسیار پیشرفته و مجهز به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تمامی درخواست های مشتریان می باشد. شرکت انتخاب سرویس حامی با بکارگیری مشاوران ارشد شرکت های مطرح کره جنوبی ، استفاده از تکنولوژی های جدید و همچنین خواهرخواندگی شرکت Yes service (گسترده ترین خدمات پس از فروش کشور کره جنوبی) پیشرفت های چشمگیری نموده است. فعالیهای خلاقانه انجام شده توسط شرکت انتخاب سرویس حامی عباتند از : دستگاه PDA : ارائه دستگاه های PDA به کلیه تکنسین ها جهت ارائه درخواست قطعه ، ارائه گزارش کار ، ثبت فاکتور تحت نظارت شرکت توسط دستگاه در منزل مشتری. نرم افزار موبایل اندروید : پیاده سازی نسخه جدید نرم افزار موبایل با قابلیت های بیشتر همچون محاسبه و ارائه فاکتور برابر تعرفه های استاندارد خدمات ، مشاهده گردش مالی ، قیمت قطعات ، تعرفه های خدماتبه صورت کاملاً پویا ( ONLINE ) در پلتفرم اندروید. فروش گارانتی : در طرحی خلاقانه توسط انتخاب سرویس حامی با نگاه حمایت از مصرف کنندگان گارانتی محصولات با لحاظ نمودن شرایط خاص جهت مشتریان تمدید میگردد که در صورت تمدید کارت مازاد گارانتی به مشتریان اهدا میگردد. دریافت عالی ترین نشان رعایت حقوق مصرف کنندگان برای ۶ دوره متوالی گواه سخت کوشی و همت انتخاب در نیل به اهداف متعالی خویش بوده و در حال حاضر با ساماندهی و مهندسی کلیه فرایند ها، موفق به پیاده سازی نظام مند ترین سیستم خدمات پس از فروش و دریافت استاندارد ISO9001 & 10002:2004 (رسیدگی به شکایات مشتریان) گردیده است.